اجتماعی 22 تیر 1402 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

از اجرای طرح امنیت در نکا تا دستگیری سارقان اماکن خصوصی در عباس آباد 

فرمانده انتظامی شهرستان نکا از اجرای طرح محله محور و کشف 26هزار و 700 لیتر سوخت قاچاق دراین شهرستان خبر داد . 

به گزارش پایگاه خبری طاهر آنلاین و به نقل از خبرنگار پایگاه خیری پلیس، سرهنگ”قاسم عزیزی” در تشریح این خبر، اعلام داشت: با هدف افزایش امنیت و آرامش در محلات، مبارزه با سارقان، برخورد با مخلان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا، گفت: در اجرای این طرح ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به کشف26هزارو 700 لیتر سوخت قاچاق شدند.

وی از پلمپ 2واحد صنفی متخلف، دستگیری 3 مجلوب فراری، دستگیری 5 سارق ،کشف 9 فقره سرقت وکشف 1200کیلو چوب قاچاق در آن شهرستان نیز خبر داد .

سرهنگ عزیزی در پایان با بیان اینکه  برقراری نظم وتامین امنیت شهروندان رسالت اصلی  و ماموریت ذاتی پلیس است از شهروندان خواست: در برخورد با مجرمان و ناامن کنندگان جامعه با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .

*دستگیری سارق سیم کابل در ساری

سرهنگ عبدالله حسن زاده فرمانده انتظامی ساری از دستگیری سارق سیم کابل مخابراتی با 15 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ “عبدالله حسن زاده” گفت: پس از وقوع  چند فقره سرقت سیم و کابل هوایی برق در سطح حوزه استحفاظی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی محل های وقوع سرقت، مأموران کلانتری 13 ساری با انجام  گشت زنی های نامحسوس سارق را در حین سرقت شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ حسن زاده، تصریح کرد: متهم در بازجویی های انجام شده تاکنون به 15 فقره سرقت اماکن خصوصی و سیم و کابل برق  در سطح شهرستان  ساری اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی ساری از کشف 300 متر سیم کابل و ابزار و ادوات سرقت از سارق خبرداد و گفت: متهم پس از تکمیل پرونده با دستور قضائی روانه زندان شد .

*دستگیری مخلان نظم و امنیت در ساری

سرهنگ عبدالله حسن زاده فرمانده انتظامي ساری از دستگيري 2 نفر از دستگیری مخلان نظم و امنیت در آن شهرستان خبر داد .

سرهنگ “عبدالله حسن زاده ” در تشريح جزئيات اين خبر بيان داشت: در پي وقوع  نزاع و درگیری و  ايجاد رعب و وحشت در بین شهروندان، موضوع در دستور کار ماموران  قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پایگاه اطلاعات و کلانتري 13 با انجام اقدامات اطلاعاتي ، متهمان را شناسايي و پس از هماهنگي قضائي طي عملياتي غافلگيرانه آنان در مخفيگاهشان دستگير کردند .

فرمانده انتظامي شهرستان ساری در ادامه  بيان داشت : متهمان در تحقيقات تخصصي پليس به درگیری در سطح شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

*توقيف 3 دستگاه موتور سنگین قاچاق در بابل

سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل از توقيف 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین غیر مجاز به ارزشی بالغ بر 16 میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ “محمدزمان شالیکار” در بیان این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری موتورسیکلت سنگین در بابل، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس  امنیت اقتصادی  این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از بررسی های همه جانبه و هماهنگی قضائی در بازرسی از محل نگهداری موتورسیکلت ها توسط متهمان، 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین غیرمجاز 1000 و 1300 سیسی  کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش موتورسیکلتهای توقیف شده را بالغ بر 16 میلیارد ریال اعلام کرده اند، خاطر نشان کرد: پس از تشکیل پرونده متهمان به مرجع قضائی معرفی و موتورسیکلتهای قاچاق توقیفی به پارکینگ منتقل شدند.

*انهدام باند سرقت احشام در “میاندورود”

سرهنگ مجتبی راست خدیو فرمانده انتظامي شهرستان میاندورود از انهدام باند سرقت احشام و کشف 22 راس دام سرقتی در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ “مجتبی راست خدیو” گفت: در پي تماس يکي از شهروندان با مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر سرقت احشام وی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود،  افزود: بلافاصله ماموران با بررسی صحنه و اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی یک باند 3 نفره سرقت احشام و یکر مالخر در این ارتباط شدند.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهمان در اقدامی عملیاتی دستگیر شدند و در بازجويي بعمل آمده به  3 فقره سرقت احشام در این شهرستان اعتراف کردند .

سرهنگ راست خدیو از کشف 21 راس گوسفند و یک  راس گاو سرقتی از متهمان خبر داد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

فرمانده انتظامي شهرستان میاندورود درپايان  نصب حفاظ مناسب، دزدگير و ديگر عوامل پيشگيري از سرقت احشام را به شهروندان پيشنهاد داد و گفت: در صورت مشاهده موارد مشکوک سريعا مراتب را با شماره تلفن 110 به پليس اعلام نمايند.

*دستگیری سارق قطعات خودرو در آمل

سرهنگ علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان آمل، از دستگیری سارق قطعات خودرو با 8 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ “علی داداش تبار” درتشريح اين خبرگفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار، پليس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

سرهنگ داداش تبار ادامه داد:  متهم در بازجویی های به عمل آمده به 8 فقره سرقت قطعات خودرو در این شهرستان اعتراف کرد.

وي از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهم خبر داد و اظهار داشت: این سارق حرفه ای پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

*دستگیری 13 سارق اماکن خصوصی در عباس آباد

سرهنگ ناصر صالحی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد از دستگیری 13 سارق اماکن خصوصی و کشف 21 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ “ناصر صالحی” در تشریح این خبر،گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام اقدامات پلیسی و اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، 13 سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی آن ها را در اقدامی عملیاتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی عباس آباد خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به 21 فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

نویسنده
زری طاهری
مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *